Szállítmányozási Ügyintéző

Gyakornoki pozíció ( 25 éves korig )

FELADATOK:

  • Belföldi-külföldi szállítások szervezése és a kapcsolódó megbízások, instrukciók elkészítése
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Meglévő fuvarok koordinálása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Szállítói és logisztikai szolgáltatói teljesítések követése, ellenőrzése és optimalizálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Az angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete (szóban, írásban) elvárás
  • Táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok felhasználó szintű ismerete
  • Jártasság ügyfélkezelésben, kapcsolattartásban, ügyfélközpontú szemlélet
  • Gyors gondolkodásmód, erős problémamegoldó képesség, kitűnő szervező készség
  • Erős adminisztrációs készség
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelési és reklamációkezelési képesség jó stressz tűrő készség
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, terhelhetőség

ELŐNY:

  • Egyéb nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési rutin
  • Szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatalos, profi csapat
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Környezettudatos szemlélet

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – tárgyalóképes szint szóban és írásban egyaránt

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Orosháza

  • Motivációs leveledet és önéletrajzodat a hr@elftrans.hu email címre várjuk.